ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInwestycje w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Kowalik: Nakłady inwestycyjne Enei, w tym kapitałowe, wyniosą w '17 ponad 4 mld zł
08.09.2017r. 13:36

Grupa Enea chce wydać w tym roku na inwestycje, w tym inwestycje kapitałowe, ponad 4 mld zł - poinformował prezes Enei Mirosław Kowalik.
"W tym roku przewidujemy ponad 4 mld zł wydatków inwestycyjnych, włączając inwestycje kapitałowe" - powiedział Kowalik na konferencji.

Z prezentacji Enei wynika, że nakłady inwestycyjne grupy wynieść mają w tym roku 2,75 mld zł, w tym 1,23 mld zł w segmencie wytwarzania, ok. 970 mln zł w dystrybucji, ponad 380 mln zł w wydobyciu.
W I półroczu nakłady inwestycyjne grupy Enea, łącznie z inwestycjami kapitałowymi związanymi z przejęciem Połańca, wyniosły 2,45 mld zł.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Trader 11.09.2017r. 12:19
Klinci Enei już się cieszą, że będą mogli sfinsować most wyborczy w Ostrołęce.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE