ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInwestycje w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Umowa na dostawę konstrukcji stalowych dla Ostrołęki C
13.09.2019r. 20:11

Mostostal Siedlce, spółka zależna Polimeksu Mostostalu, zawarła umowę z GE Power na wykonanie i dostarczenie konstrukcji stalowych dla inwestycji budowy Elektrowni Ostrołęka C .
Jak wynika z komunikatu wartość kontraktu sięga prawie 42 mln zł (netto), a zadanie ma być zrealizowane do 30 czerwca 2020 roku.

Przypominamy, że sierpniu GE Power podpisał umowę na na realizację robót podwykonawczych przy budowie Elektrowni Ostrołęka C z Mostostalem Warszawa, a wartość tego kontraktu wynosi 609 mln zł netto oraz Prochemem na zaprojektowanie i budowę kotłowni pomocniczej (wartość umowy opiewa na 43,99 mln zł netto).
W lipcu ubiegłego roku GE Power w konsorcjum z Alstom Power Systems podpisało z należącą do Enei i Energi spółką celową Elektrownia Ostrołęka umowę na budowę elektrowni węglowej Ostrołęka C o mocy 1000 MWe brutto. Wartość kontraktu wynosi 6,02 mld zł brutto, czyli 5,05 mld zł netto.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE