ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInwestycje w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

34 miliony na budowę nowego układu kogeneracyjnego w ECO Opole
23.02.2021r. 05:50

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Energetyka Cieplna Opolszczyzny ma mieć nowy układ kogeneracyjny. Będzie w nim spalany gaz, co w skali roku pozwoli zaoszczędzić blisko 5,5 tys. ton węgla. Budowa pochłonie 34 mln złotych, ma być zrealizowana do końca 2022 roku.

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 4 )


Autor: novril 23.02.2021r. 08:25
Jaki to ma sens? Czy nie taniej byłoby wybudować ciepłociąg z odległej o ok. 7km w linii prostej elektrowni Opole, gdzie większość ciepła jest wytracana do atmosfery? Efekt ekologiczny byłby zapewne większy.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Leon 23.02.2021r. 10:00
Pewnie byłoby taniej i efekt ekologiczny większy, ale medialnie - "bez sensu". Kogo zainteresuje wybudowanie kilku kilometrów rury?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Leon 23.02.2021r. 10:15
Pewnie byłoby taniej i efekt ekologiczny większy, ale medialnie - "bez sensu". Kogo zainteresuje wybudowanie kilku kilometrów rury?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Darek 23.02.2021r. 20:14
Posiadasz wiedzę techniczną jak "przekształcić" przynajmniej jeden z nowych bloków el. Opole na potrzeby ciepłownicze? Chodzi mi konkretnie o to, czy to jest duża ingerencja w obecną konstrukcję elektrowni np. po przez wstawienie jakiegoś wymiennika ciepła na potrzeby sieci ciepłowniczej Opola itd.?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 4 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE